Blog

 Svadobná miestnosť Yasmin Košice

Snímka51

Krásna konferenčná sála sa nachádza na 1.poschodí hotela Yasmin, ďaleko od hluchu veľkomesta. Svojím univerzálnym vzhľadom je ideálna pre náročnejšiu klientelu nakoľko je možné ju ľubovoľne prispôsobiť aj najnáročnejším nevestám.

Sedenie je realizované prostredníctvom okrúhlych stolov s kapacitou cca 10 hostí. Maximálny počet stolov v sále je 13 stolov. Hlavný stôl je pozdĺžneho tvaru, možnosť sedenia až 10 hostí.

Možnosť sladkého a...čítať viac

Zlatý Jeleň Košice-bielo/šampanská

Deň, ktorý nám vzal dych

Miška, 6. september 2013

Balík: Svadba na kľúč

Snímka2

Podčiarknuté, zrátané – jednoduchá elegancia, krásna nevesta a úžasných 27 hodín práce.

 

Začali sme na svitaní s výzdobou priestoru. Pracovali sme pod časovým stresom, keďže nám na poslednú chvíľu oznámili, že výzdobu nemôžeme urobiť vopred, ale až v deň svadby. Z plánovaných návštev kaderníčok a vizážistiek sme sa teda zmierili s tým, čo máme a dobre podporené kofeínom sme sa pustili do práce.

Do dvanástej vyzdobený priestor, do jednej okolie a do pol tretej dve koordinátorky unavené ale plné adrenalínu (a spomínaného kofeínu) začali svoju prácu na prvom stretnutí rodiny v reštaurácii. Svadobná mamka si priala vyzdobiť všetky autá, aby sme spolu vytvorili svadobný sprievod ako má byť. Takže sme ...čítať viac

Svadobná hostina v stanoch

321336_1499942394527_1013230485_n

Ideálne mesiace na svadbu v stane : Júl, August

 

Kde nájdete takýto stan už postavený:

1. Šariš Park pri Prešove (cca 15-20km za Prešovom)

TOP  MIESTO   Lovecký dom Pechy Hermanovce...(cca 30km za Prešovom)

3. Zlatý Jeleň Košice smer Bankov (cca 5-8km za centrom Košíc)

 

Romantika, romantika, romantika. Ak vás pokúša svadba pod holým nebom a rada by ste si urobili romantický obrad na zelenej lúke, z našich skúseností a taktiež zo skúseností našich nevestieiek, sme pre vás spísali výhody...čítať viac