Svadobná miestnosť Yasmin Košice

Snímka51

Krásna konferenčná sála sa nachádza na 1.poschodí hotela Yasmin, ďaleko od hluchu veľkomesta. Svojím univerzálnym vzhľadom je ideálna pre náročnejšiu klientelu nakoľko je možné ju ľubovoľne prispôsobiť aj najnáročnejším nevestám.

Priestor na sedenie vytvárajú z okrúhlych stolov s kapacitou cca 10 hostí. Maximálny počet je 13 stolov v sále. Hlavný stôl je pozdĺžneho tvaru, možnosť usadenia až 10 hostí.

Priestor je dostatočne veľký na umiestnenie sladkého a nápojového stola ako aj stola na gratulačné kytice a torty.

Naša skúsenosť: môžeme len odporučiť. Milý personál, služby na vysokej úrovni, dokonalý servis. Z nášho pohľadu - skvelá spolupráca, dodržané slovo a profesionalita.

Náš tip: Ak máte špeciálne prianie, vopred si dohodnite s manažérkou. Hotel Jasmín je veľmi ústretový a flexibilný, ale niektoré sa bohužiaľ pre krátkosť času či nevhodnosť priestoru nedajú zrealizovať k vašej spokojnosti.

Neodporúčame preto lietajúce lampióny(nemožnosť púšťať v zaľudnenom prostredí) ani vystreľovací balón nad parketom (nízky strop, slabý efekt).

Výhoda priestoru: ak chcete mať romantický obrad v prírode je to ideálne riešenie. V príjemnom prostredí vám radi v spolupráci s hotelom pripravíme krásny romantický obrad.

Informácie sprostredkované z www.hotel-yasmin.sk

Svadobný deň - nie je iba obyčajný deň
Prežite svoj svadobný deň skutočne výnimočne v Hoteli Yasmin. Sen o rozprávkovej svadbe pre Vás premeníme na skutočnosť. Náš tím svadobných odborníkov sa postará o kompletnú organizáciu svadobnej oslavy a zaručí, že na svoj deň budete s radosťou spomínať celý život.
Svadobný balíček obsahuje:

  • Príprava svadobnej ponuky a poradenstvo so svadobným odborníkom s rešpektom k Vašim prianiam
  • Ochutnávka svadobného menu, ktoré pre Vás pripraví šéfkuchár
  • Výber vín v spolupráci so skúseným sommeliérom
  • Svadobná noc v apartmáne pre novomanželov grátis
  • A pestrú ponuku doplnkových služieb podľa Vašich požiadaviek

Snívate o svadbe pod holým nebom?
V Hoteli Yasmin Váš sen môžete uskutočniť! Pripravíme Vám výnimočnú svadobnú oslavu s oddávaním v romantickej záhrade a  svadobnú hostinu v priestoroch letnej terasy, reštaurácie či dokonca svadobného párty stanu.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

 

Ing. Martina Suchá

Senior Sales & Conference Manager

Tel.:  +421 55 795 11 21

Mob: 0905 069 917

0905 069 917

E-mail: martina.sucha@hotel-yasmin.sk

Komentovanie je zakázané