Zlatý Jeleň Košice-bielo/šampanská

Zlatý Jeleň Košice-bielo/šampanská

Deň, ktorý nám vzal dych

Miška, 6. september 2013

Balík: Svadba na kľúč

Snímka2

Podčiarknuté, zrátané – jednoduchá elegancia, krásna nevesta a úžasných 27 hodín práce.

 

Začali sme na svitaní s výzdobou priestoru. Pracovali sme pod časovým stresom, keďže nám na poslednú chvíľu oznámili, že výzdobu nemôžeme urobiť vopred, ale až v deň svadby. Z plánovaných návštev kaderníčok a vizážistiek sme sa teda zmierili s tým, čo máme a dobre podporené kofeínom sme sa pustili do práce.

Do dvanástej vyzdobený priestor, do jednej okolie a do pol tretej dve koordinátorky unavené ale plné adrenalínu (a spomínaného kofeínu) začali svoju prácu na prvom stretnutí rodiny v reštaurácii. Svadobná mamka si priala vyzdobiť všetky autá, aby sme spolu vytvorili svadobný sprievod ako má byť. Takže sme omašličkovali autá hostí (možno aj voľajaké cudzie) a trúbili, čo to šlo. Presun do kostola bol teda veľkolepý, vstup do kostola vyrážal dych. Biele kvety, biele stuhy, biely satén, biele kvetinové gule na mosadzných stojanoch. Ikebany zo živých kvetov boli darom pre kostol, nádherne voňavým darom.

Po obrade sme všetkých hostí naložili do áut a presunuli sa na miesto obradu. Po úvodných obradoch sme sa vrátili do reštaurácie pre 5 darovaných tort, aby sme ich mohli vyložiť v stane. Zážitok na nezabudnutie, rýchlosť 30km/h a najviac obídených výtlkov v mojom živote.

Tip: ak máte v rodine šikovné pekárky, ktoré vám sľubujú tortu na svadbu, poproste ich, aby ju doniesli vopred na miesto oslavy. Hlavne, ak vaša svadba nie je koordinovaná pomalými šoférkami.

Svadba sa končila neskoro, či skôr skoro ráno. Za svetla sme odprevádzali posledných kostí z oslavy, rozdali výslužky a o pol siedmej zbalili výzdobu. Deň sa tu ale neskončil.

Čakala nás ešte nepozbieraná výzdoba v kostole a vykládka všetkých našim radostí v ateliéri. Domov sme sa vrátili o deviatej a popadali do postelí.

Komentovanie je zakázané