Hilton – Rozprávka o ružovej princeznej

 

Hilton – Rozprávka o ružovej princeznej

Balík služieb: Svadba na kľúč

Snímka13

Drobučká princezná si našla svojho princa. Zamilovali sa a naplánovali si krásnu romantickú svadbu. Výzdoba z ružových ruží, nádherné vysoké vázy, celý priestor osvetlený led svetlami, živá kapela kombinovaná s DJ mixom.

Svadba bola dlhodobo plánovaná, klientka mala jasno v tom, čo chce a ako to chce. Od výzdoby na auto až po belasý podväzok na redový tanec. Priestor hotela Hilton má snáď iba jednu malú nevýhodu a to nedostatok prirodzeného svetla.

Tip: Nie len tu, ale všade, keď nie je svetlo dostačujúce, navrhujeme použiť led osvetlenie. Jeho výhodou je, že sa dá tónovať a môžete si tak vybrať biele svetlo, ktoré poteší fotografa alebo tónovať priestor podľa vami vybranej farby.

Svadbu sme nie len organizovali, ale tiež sme koordinovali svadobný deň. Personál Hiltonu je skutočne profesionálny, prevádzkar muž na svojom mieste.  Koordinácia bola preto jednoduchá a veľmi príjemná povinnosť. Na svadbe bolo viacero detí, takže kým sa úplne neunavili, zabávali sme rôznymi hrami. Veru, aj taký babysitting nie je v našej práci výnimočným úkazom.

Komentovanie je zakázané