Koľko by ste zaplatili kvalitnej agentúre, ak by ste vedeli vopred, že vám hotel zmení farbu výzdoby bez vášho vedomia? Koľko by ste dali za to, aby vám niekto počas svadby zbehol kúpiť chýbajúce víno alebo alkohol, ktorý došiel, bez toho, aby sa o tom dozvedel ktokoľvek z vašich hostí? Čo by ste dali za to, aby ste sa nemuseli strachovať o to, či hotel, ktorý ste si vybrali, bude vhodný? A koľko vlastne taká svadba stojí?

Čo vlastne agentúra poskytuje a čo sú jej služby?

Povedzme si najprv, čo nie je agentúra. Poskytovateľ výzdoby alebo výrobca dekorácii, nie je svadobná agentúra. Aj takáto firma vám poskytne časť svadobného servisu, ale nie je to kompletná služba.

Samozrejme, mnohé z vás hľadajú len to. Len základnú výzdobu alebo máte hotovú predstavu a potrebujete len ruky, ktoré by vám vyrobili váš koncept. Ušetríte tak drahocenný čas, ktorý by ste musela vy alebo vaše družičky tráviť pobehovaním okolo stolov, namiesto česania sa u kaderníčky.

Ale v prípade, že potrebujete oveľa viac ako je len dodanie tovaru, vyberajte opatrne. Svadobná agentúra nie je iba jeden človek. Je to množstvo dodávateľov, priamych aj nepriamych a roky skúseností.

V prvom rade má dobrá agentúra prehľad. Nezatají vám problémy s prevádzkarom ani zlú povesť hotela. Povie vám pravdu a vie poradiť. My, v agentúre My Day, pracujeme s vašou predstavou, ktorú okamžite zhmotňujeme do reality. Nečakáte za náhľadom a v prípade, že ste si vybrali živú kvetinovú dekoráciu, náhľad vašej výzdoby bude z vami vybraných kvetov.

Príde vám samozrejmé, že dostanete niečo navyše? V dobrej agentúre sú pridaná hodnota a dekorácie vytvárané na mieste na vyplnenie priestoru, normálne. Tak ako fakt, že agentka zdvihne telefón aj o šiestej ráno, na poludnie aj večer. Ak si myslíte, že na email by vám mala dobrá firma odpovedať do 24 hodín a cenovú ponuku vytvoriť do týždňa, ste na správnej adrese.

Denne sa stretávame s nevestami, ktoré prichádzajú znechutené z prístupu agentúry. Agentky s nimi nekomunikujú alebo im nevedia odpovedať na základné otázky. U nás v My Day zisťujeme všetko za vás. Ak si neviete vybrať miesto na usporiadanie svadby, vieme vám poradiť. Ak chcete ubytovať hostí, vieme zabezpečiť prepravu z miesta svadobnej hostiny. Ak chcete romantickú svadbu pod hviezdami, stačí sa nás opýtať ako na to.

Odbúrame váš stres a postaráme sa o to, aby bol váš deň skutočne výnimočný. Sme tu pre všetky nevesty, ktoré si vyberajú, ako strávia drahocenný čas svadobných príprav. Čas výzdoby si dohodneme s hotelom a skončíme predtým, ako prídete. Po skončení svadby prídeme výzdobu zložiť. Áno, aj keď skončíte o tretej ráno, budeme tam. Našim cieľom je vaša spokojnosť, ale zároveň si zachovávame dobré vzťahy s našimi dodávateľmi.

Zaručíme vám kvalitu kvetov, ich čerstvosť, aj to, že ich budete mať v správnej farbe. Nerobíme kompromisy. Sme flexibilné a preto sa nemusíte báť, ak pridáte hostí, uberiete z nich alebo vám bude chýbať kytička pre družičku. Berieme si to osobne. Ak sa niečo nedarí, riešime to. Ak meškáte, počkáme vás. Ak potrebujete vyzdobiť auto navyše, zašiť sukničku alebo opraviť účes, sme pripravené na všetko.

Mnohí sa nás pýtajú, či sme ako „z toho filmu“. Pravdou je, že kompletné služby agentúry nepotrebujú vždy všetky naše nevesty. Ale môžeme vás uistiť, že na dobré sa ľahko zvyká.

Garantujeme, že koláčiky od našej cukrárky budú chutiť všetkým, a že vyrobí aj sladkosti pre diabetikov, ľudí s paleo diétou aj tých, čo majú radi raw zákusky. Garantujeme, že kvietkov budete mať dostatok a v prípade, že tak ako my, nemáte radi zelené stonky, urobíme vám kvetinové ikebany iba vo farbe. Ak budeme svadbu koordinovať, pomôžeme vám so servisom, vyberieme kvalitnú hudbu, počas svadby zabavíme deti, dokúpime, čo by mohlo chýbať a privezieme, čo bude treba priviesť.

Nie, nerobíme zázraky, robíme len to, čo potrebujete. Robíme veci navyše, lebo vieme, že nie všetko sa dá predpovedať. Pracujeme s detailmi, lebo práve na nich záleží. Milujeme svadby a preto chceme, aby ste na tú svoju spomínali len v dobrom a vždy s láskou.

Koľko bude stáť vaša svadba, o tom rozhodujete vy. My sa staráme o to, aby ste za svoje peniaze vždy dostali čo najviac.

Vaše

My Day